Grube szale – nowość na modowym rynku!

grube szale

Szale już od dawna nie są kojarzone, jako typowe szaliki, idealnie otulające szyję, nijak nie współgrające z panującą modą. Przede wszystkim jednak popularne stają się grube szale, które już od dłuższego czasu królują na modowych wybiegach, ale również na ulicach. W kratę, kolorowe, delikatne, pasujące do kobiet cechujących się różnorodnymi stylami i figurami. Nie wszystkie panie jednak wiedzą, jak takie grube szale można dopasowywać.

Pierwszą, istotną zaletą jest to, że takie szale można nosić, jak poncho. Urozmaicają zestaw, dodają uroku a przede wszystkim skutecznie grzeją. Chronią przed zimnem od jesieni do wiosny a przy tym nie są ciężkie i nie sprawiają negatywnego wrażenia. Pod spodem panie mogą mieć wszystko, zarówno golf, jak i zwyczajną bluzkę, płaszcz a nawet kurtkę. Świetnie sprawdza się także w domu. Oczywiście są panie, które będą prezentowały się w takich zestawach lepiej, są też kobiety, którym się takich zestawów nie poleca. Wiadomo, że panie szczupłe, wysokie, będą zdecydowanie lepiej wyglądać w takich szalach i będzie on idealnie podkreślał ich atuty. Takie szale należy dobierać oczywiście do sylwetki i wyzwanego stylu. Panie wysokie mogą wybierać dłuższe szale, panie niższe oczywiście krótsze. Dzięki temu będą wyglądały na smuklejsze i wyższe. Źle dobrany szal może przytłoczyć sylwetkę, optycznie dodać kilka kilogramów. Dlatego należy grube szale dobrze dopasowywać. Dobrym pomysłem, często wybieranym, jest pasek dobrany do szalu. Przewiązany w pasie skutecznie podkreśla talię.grube szale

Z czym warto łączyć takie szale? Świetnie będą prezentowały się z leginsami i butami na obcasie. Może też być mini a do tego ciemne, kryjące rajstopy. Ładne wyeksponowanie nóg gwarantowane. Warto również zwracać uwagę na biust. Niestety panie hojnie obdarowane przez naturę mogą mieć problem z doborem szalu. Nie jest to reguła, aczkolwiek czasami zdarzają się takie przypadki.

Popularność grubych szali stale rośnie. Nic dziwnego, że sklepy internetowe prześcigają się w oferowaniu coraz to ciekawszych, cieplejszych, modniejszych egzemplarzy. A przy tym grube szale pasują do każdej pogody występującej o tej porze roku, także każdy powinien znaleźć dla siebie odpowiedni model. Chcąc być modnym, trzeba otwierać się na tego typu rozwiązania. Dlatego też każdy, kto chce kupić taki szal nie będzie miał z tym problemu. Kolorów jest bardzo dużo, ni mniej ni więcej, modnie można wyglądać zawsze! Warto na takie zakupy wybrać się z siostrą, przyjaciółką, mamą, córką, by wybrać odpowiedni szal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *