Lew znak zodiaku

Znak zodiaku Lew

Lew jest piątym z kolei znakiem zodiaku, a do jego przedstawicieli należą osoby, które na świat przyszły pomiędzy 23 lipca, a 22 sierpnia. Jak przystało na ludzi urodzonych w upalne lato, ich temperamenty najczęściej są bardzo gorące. Lubią dominować, mocno kontrolują sytuację, są wygadane, uparte i niezależne. Dodatkowo Lwy, najczęściej mają w sobie ogromy seksapil, który jak magnes przyciąga do nich płeć przeciwną. Do najbardziej znanych zodiakalnych Lwów należą między innymi: Madonna, Whitney Houston, Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Ewa Farna, Marta Żmuda Trzebiatowska, Arnold Schwarzenegger, Robert De Niro, David Duchovny, Jason Statham, Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Napoleon Bonaparte, król Jan III Sobieski, Benito Mussolini, Barack Obama czy Bill Clinton. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o zodiakalnych Lwach, zapraszamy do dalszej lektury!

Lew znak zodiaku charakterystyka

Osoby będące zodiakalnymi Lwami najczęściej są niełatwe w obyciu. Dużo wymagają zarówno od innych, jak i od siebie. Są zdolne do krytyki, bez ogródek mówią, to co myślą, lubią mieć rację i ciężko znoszą sytuację w których pozbawione są kontroli nad sytuacją. Zdarza im się przekląć, wpaść w furię, nagadać komuś, a na koniec się obrazić. Nie potrafią przegrywać i trudno przychodzi im przyznanie się do błędu, nawet wtedy, kiedy doskonale wiedzą że go popełnili.

Więcej na temat Lwa znajdziesz w poniższym linku:
https://www.alehoroskop.pl/znaki-zodiaku/lew.html

Z drugiej jednak strony Lwy są bardzo rodzinne, uwielbiają pielęgnować ognisko rodzinne i dbać o jak najlepszą atmosferę. Nierzadko doskonale gotują i kochają porządek. Chaos jest czymś, w czym zupełnie nie potrafią się odnaleźć ani dłużej przebywać. Wybijają się wysokim ilorazem inteligencji, lubią uczyć się nowych rzeczy i poznawać świat. Chętnie podróżują i rzadko spędzają swój wolny czas siedząc przed telewizorem. Są żądni przygód, aktywni, zadbani i świetnie ubrani. Mają swój styl choć zawsze doskonale wiedzą co aktualnie w modzie piszczy. Interesują się wieloma sprawami oraz wszystkim tym, co ich otacza.

Lew znak

W miłości Lwy są namiętne, śmiałe, temperamentne i bardzo zmysłowe. Lubią dominować, najczęściej więc wybierają sobie partnerów delikatnie słabszych charakterem od siebie. Przez to, że nigdy nie idą na łatwiznę, związek z kimś kompletnie pozbawionym własnego zdania – jest w ich wykonaniu raczej niemożliwy. Lwy lubią dobrze zjeść, są bardzo rozrzutne, chętnie imprezują i nigdy nie odmawiają sobie przyjemności. Tworzą mieszankę, przy której żyje się bardzo przyjemnie i ciekawie, choć czasem należy uzbroić się w ochraniacze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *