Znak zodiaku Panna

Panna zodiak

Panna jest szóstym z kolei znakiem zodiaku i należą do niego ludzie urodzeni pomiędzy 24 sierpnia, a 22 września. Jeśli chodzi o mocno zauważalne cechy prawie każdej zodiakalnej Panny, z pewnością podać tu należy dbałość o porządek, systematyczność i częste działanie według wcześniej ustalonego planu. Zodiakalne Panny, bez względu na płeć mają w sobie także jakiś pierwiastek kobiecy, który może przejawiać się w delikatności, wewnętrznej wrażliwości , zewnętrznym pięknie czy w dbałości o najmniejsze detale. Do najbardziej znanych zodiakalnych Panien należą między innymi: Michael Jackson, Freddie Mercury, Sean Connery, Keanu Reeves, Sophia Loren, Agatha Christie, Matka Teresa z Kalkuty, Greta Garbo, Cameron Diaz, Lew Tołstoj, Julian Tuwim, Juliusz Słowacki, Paulo Coelho, Stephen King, Katarzyna Nosowska, Peja, Włodzimierz Cimoszewicz czy Mariusz Błaszczak. Jeśli jesteście ciekawi jakie jeszcze są Panny, jakie mają wady, a jakie zalety, zapraszamy do dalszej lektury!

Zodiakalne Panny

Po pierwsze, niemal każda Panna jest bardzo inteligentna. Potrafi obserwować, wyciąga trafne wnioski i nie daje sobą manipulować. Najczęściej bardzo trudno ją na coś nabrać ponieważ jest przenikliwa, a miejscami nawet nieufna. Wierzy nauce, choć często kieruje się także własnym przeczuciem oraz tym, co podpowiada jej serce. Szybko się uczy, ma doskonałą pamięć i potrafi wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

Horoskop Panna

Jednak żeby nie było tak kolorowo – Panna, tak jak i każdy inny znak zodiaku, ma też swoje wady. Należą do nich między innymi drobiazgowość, czepianie się szczegółów, wytykanie błędów innym, skłonność do krytykowania, a także zrzędliwość. Jeśli Panna jest w złym nastroju, nie martw się, z pewnością szybko to zauważysz. Możliwe także, że Ci się dostanie, nawet jeśli niczemu nie zawiniłeś. Kiedy więc na swoim horyzoncie dostrzeżesz złą Pannę, uciekaj lub daj jej coś słodkiego – ten łasuch z pewnością bowiem nie odmówi sobie odrobiny przyjemności.

Jakie znaki zodiaku pasują do panny?

Jeśli chodzi o miłość, jest to dla zodiakalnej Panny bardzo ważna kwestia. Rodzina zawsze stoi dla niej na pierwszym miejscu – przed pracą oraz własnymi potrzebami. Wobec swojej drugiej połówki, Panna jest wymagająca, a jednocześnie wierna, oddana i lojalna. To także doskonały materiał na rodzica, który mądrze wychowa swoją pociechę, a jednocześnie będzie dla niej opiekuńczy, czuły i pokaże jej co to miłość. Zodiakalne Panny najlepiej dogadają się z innymi Pannami, a także Bykami oraz Koziorożcami. Dobre party stworzą również z Bliźniętami, Rakami, Skorpionami i Rybami.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat znaku zodiaku Panna – zerknij w poniższy link:
https://www.alehoroskop.pl/znaki-zodiaku/panna.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *