Zegarek TomTom idealny dla biegaczy

Lubisz biegać? Lubisz pokonywać kolejne kilometry w nieco szybszym tempie, niż zwykli przechodnie? Jeżeli jesteś urodzonym sportowcem lub po prostu chcesz nacieszyć się każdym kolejnym krokiem, który pokonujesz podczas treningu – zegarek TomTom może spotęgować treningowe doznania. To sportowy zegarek, który prócz standardowej funkcji wskazywania aktualnej godziny czy daty, posiada także szereg innych, bardzo przydatnych dla biegaczy funkcji. Można powiedzieć, że zegarki TomTom tworzone są właśnie dla osób biegających.

Co może zaoferować zegarek TomTom? Największym plusem tego urządzenia jest wbudowany czujnik tętna, który ciągle będzie monitorował tętno osoby biegnącej i informował ją o wynikach. Co ważne, zegarek będzie także przekazywał instrukcje, czy zwolnić bieg, czy też przyspieszyć. Dzięki temu rozwiązaniu możemy podnieść efektywność ćwiczeń, dając jednocześnie dla organizmu należytą dawkę sportu. Każdy doskonale wie, że nie można przesadzić zarówno z tempem, jak i odległością. To problem zwłaszcza amatorów, którzy dopiero zaczynają biegać. Na straży tętna staje zegarek TomTom, informując specjalnym sygnałem, gdy przekroczymy niebezpieczną granicę pulsu, biegnąc za szybko lub tez, gdy biegniemy za wolno i nie wykorzystujemy potencjału organizmu.

Kolejną wisienką na torcie, jaką mogą zaoferować zegarki TomTom jest wbudowany czujnik GPS. To rozwiązanie dla każdego, kto lubi poznawać nowe tereny lub biegać po ustalonych trasach. Zegarek będzie wskazywał drogę, informując nas o dystansie, jaki został do pokonania lub już został pokonany. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach – Runner oraz Runner Cardio. Ten pierwszy posiada tylko czujnik GPS. Drugi natomiast prócz rzeczonego czujnika, posiada także czujnik tętna i funkcję informowania o naszym pulsie podczas biegania.

Producent przewidział bardzo bogatą ofertę. Każdy zegarek TomTom to innowacyjna linia stylistyczna i lekkość, która niezbędna jest sportowcom. Co więcej, zegarki dostępne są w różnych kolorach – każdy więc może wybrać coś specjalnie dla siebie. Zakupić to cudo techniki można w sklepach z oficjalnym sprzętem TomTom oraz w sklepach sportowych – także online. Polecamy zegarki TomTom z jednej, bardzo ważnej przyczyny – dbają o efektywność treningu i przekazują najważniejsze informacje w sposób dynamiczny, podczas biegania. Tego potrzeba każdemu, zarówno profesjonalnym biegaczom, jak i niedzielny amatorom, którzy lubią przebiec swoją ulubioną trasę lub okazjonalnie wystąpić w maratonie czy innych zawodach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *