Kto kupuje produkty Under Armour?

under armour

under armourUnder Armour to amerykańska firma, która zajmuje się produkcją obuwia, odzieży oraz akcesoriów sportowych. Główna siedziba tej firmy mieści się w Baltimore, natomiast europejska siedziba firmy mieści się w Amsterdamie. Pozostałe biura tej marki znajdują się w Denver, Hongkongu, Toronto oraz Guangzhou.  Firma Under Armour została założona w 1996 roku przez obecnego studenta Uniwersytetu w Maryland i kapitana uniwersyteckiej drużyny w futbolu amerykańskiego- Kevina Planka.

Firma Under Armour – http://armour.pl – bardzo prężnie się rozwijała. W roku 2007 firma  otworzyła swój pierwszy sklep w centrum handlowym Westfield Annapolis w Annapolis, natomiast w maju 2008 roku kolejny sklep w Westfield Fox Valley, a potem w Aurora. W dzisiejszych czasach  zarówno sportowcy zawodowi i wyczynowi, ale także amatorzy, potrzebują profesjonalnej odzieży do intensywnych oraz wyczerpujących treningów i rozgrywek. Firma Under Armour produkuje odzież z myślą właśnie o takich osobach. Sportowcy otrzymują od tej firmy odzież, która w żaden sposób nie stanowi dla nich przeszkody na drodze do coraz to lepszych osiągnięć sportowych. Celem tej marki jest właśnie zaspokojenie nawet najbardziej wygórowanych wymagań sportowców. Firma Under Armour udostępnia swoje produkty w sklepach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych. Na stronie tej firmy znajdują się dokładne opisy i zdjęcia wszystkich produktów. Są one bardzo dokładne i wyczerpujące, dzięki czemu klient dokładnie może zapoznać się z ofertą sklepu.  Oprócz tego sposób przeglądania i  zamawiania towarów jest bardzo prosty i przyjazny dla klienta, dlatego każdy może robić sobie zakupy w ten sposób. Ta firma udostępnia artykuły męskie, damskie oraz dziecięce. Wśród tych produktów znajdują się buty, koszulki z długim i krótkim rękawem, rękawiczki, czapki, torby, plecaki, bielizna, spodnie, koszulki i bluzy z długim oraz krótkim rękawem, a także inne tym podobne artykuły.

Firma Under Armour produkuje odzież, która idealnie nadaje się do uprawiania takich sportów jak na przykład: koszykówka, rugby, tenis, golf, hokej na lodzie, narciarstwo, surfing, triathlon, piłka nożna, pływanie, surfing, baseball, futbol amerykański, snowboarding, gimnastyka  czy też mieszane sztuki walki. Ta firma sponsoruje działalność wielu drużyn sportowych niemalże na całym świecie. Wszystkie produkty tworzone są z bardzo dobrych jakościowo tkanin, które idealnie sprawdzają się w różnorodnych warunkach atmosferycznych. W tej odzieży można uprawiać sporty zarówno na powietrzu, jak tez na halach sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *