Piękne nogi w rajstopach.

Sezon jesienny to czas, aby wyciągnąć z szafy, nieco grubsze rajstopy. Te nie muszą być zwyczajne i nudne. Możesz wybrać odważniejsze oraz ciekawe wzory, które pojawiają się na wybiegach. Należy jednak pamiętać, że takie rajstopy wymagają bardziej przemyślanego doboru reszty garderoby. Jakie rodzaje rajstop są najmodniejsze?

 

Rajstopy w kwiaty

Jest to dobry wybór w przypadku, kiedy mamy lekko krzywe nogi. Duże motywy odwrócą uwagę od  możliwych defektów urody nóg. Takie rajstopy najlepiej wyglądają zestawione z gładkimi tkaninami, w jednym kolorze.

Kolorowe rajstopy 
Przy kolorowych rajstopach koniecznie postaw na te dobrze kryjące (40 den, 60 den i więcej) Obecnie obowiązują żywe i nasycone kolory, zwłaszcza fiolety, granaty, zielenie. Jeśli chcesz zrobić mega wrażenie, załóż żółte, albo pomarańczowe  rajstopy – ale to propozycja tylko dla odważnych. Te koniecznie należałoby zestawić ze stonowaną garderobą np. czarną, brązową lub granatową sukienką

Koronkowe rajstopy
To strzał w dziesiątkę na ten sezon. Pasują na większość sytuacji i okazji. Zasadą jest tutaj, aby obowiązkowo były one ciemne (czarne, brązowe, granatowe, fioletowe, grafitowe). Dostępne są  również takie w wersji za kolano. Wówczas ubierz je na rajstopy w jednym kolorze.

Innowacyjne rajstopy do firmy Gatta!

Rajstopy Gatta „Bye Cellulite” mają właściwości antycellulitowe.  W ich skład wchodzą specjalne włókna z mineralnymi substancjami o aktywnym działaniu absorbującym ciepło z ciała i  zmieniają je w promienie podczerwone. Potrafią wniknąć wewnątrz skóry, co jest nieodczuwalne dla nosicielek takich rajstop. Rajstopy wpływają na komórkową przemianę materii, poprawiając przy tym ukrwienie skóry. Skutkiem tego jest widoczne zmniejszenie się cellulitu na biodrach, pośladkach i brzuchu. Efekty są widoczne zazwyczaj już po 4 tygodniach, systematycznego noszenia tych rajstop. Chodzi tutaj o noszenie ich  około 8 godzin dziennie. Producenci zaprojektowali je w taki sposób, że nie tracą one swoich właściwości nawet po wielu praniach. Rajstopy „Bye Cellulite” dostępne są w dobrych sklepach z bielizną lub pasmanterią oraz salonach firmy Gatta. Do wyboru mamy kolor: czarny, szary, grafitowy i beżowy. Ich standardowa grubość to 50 DEN. Cena takiego wynalazku to około 30 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *