Rodzaje gniazdek elektrycznych z serii Berker Kwadrat

berker kwadrat

Firma Berker to znany producent gniazd elektrycznych różnego typu. Produktów cenionych przez elektryków, osoby odpowiedzialne za projektowanie i aranżację wnętrz, a także przez końcowych użytkowników tego typu urządzeń. Szczególną popularnością wśród tych ostatnich cieszą się niezwykle eleganckie, estetycznie wykonane i bardzo wygodne w użytkowaniu gniazda z serii Berker Kwadrat. To urządzenia wyróżniające się specyficzną budową i bardzo nowoczesną stylistyką wykonania – wszystkie mają formę kwadratu, przez co w harmonijny sposób współgrają z gładkością ścian oraz nowoczesnym wystrojem wnętrz współczesnych domów i mieszkań.berker kwadrat

Najbardziej popularne modele urządzeń z serii Berker Kwadrat to gniazda przeznaczone do montażu podtynkowego, a zatem przed ich zakupem musimy pamiętać o konieczności wykucia otworów w ścianach, w tych miejscach, w których chcemy je zainstalować. Jeśli nie mamy możliwości lub nie chcemy wykuwać dodatkowych otworów ściennych, warto rozejrzeć się za produktami przeznaczonymi do montażu natynkowego. W ofercie firmy Berker również znajdziemy eleganckie modele gniazd elektrycznych tego typu. W obu grupach gniazd (do montażu natynkowego i podtynkowego) znaleźć możemy gniazda elektryczne pojedyncze i podwójne – umożliwiające podłączenie dwóch urządzeń elektrycznych do jednego gniazda, wyłączniki światła pojedyncze, podwójne a nawet potrójne – ciekawe rozwiązanie pozwalające na swobodne sterowanie oświetleniem wewnątrz pomieszczeń o większym metrażu (w salonach, pokojach gościnnych, jadalniach), wyłączniki podświetlane – pozwalają na łatwe odnalezienie wyłącznika światła w kompletnej ciemności (urządzenia dedykowane dla korytarzy, klatek schodowych, piwnic itp.), ściemniacze przyciskowo-obrotowe lub obrotowe, gniazda ładowania USB, gniazda RTV, audio, głośnikowe, HDMI i wiele innych.

Gniazda z serii Berker Kwadrat to naprawdę niezwykle rozbudowana i kompleksowa oferta dedykowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów budowlanych, którzy pragną wyposażyć dowolnego rodzaju obiekt w eleganckie, trwałe i funkcjonalne gniazda elektryczne oraz innego rodzaju gniazda instalacyjne tj. gniazda telewizyjne, głośnikowe, służące do regulacji temperatury w systemach ogrzewania i wiele innych. Co ciekawe, urządzenia firmy Berker mogą być stosowane tak wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń (oczywiście tylko gniazda do tego przystosowane), dzięki czemu budując dom mamy możliwość instalacji gniazd o tej samej konstrukcji w domu oraz w ogrodzie – w garażu, altanie lub przy bramie wejściowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *