Delikatnie i drapieżnie

W czasach współczesnych szeroko pojęta erotyka przestała być tematem tabu. Mówi się o niej odważnie w telewizji, radiu, jest mocno eksponowana w filmie. Nic zatem dziwnego, że trafia także pod strzechy Polaków, którzy coraz częściej rezygnują z przaśnej bielizny na rzecz bielizny eksponującej walory sylwetki. Ten trend widać nie tylko w modzie kobiecej, ale także męskiej.

Kobiety to czują, a mężczyźni uwielbiają

Bielizna erotyczna jest niewątpliwie synonimem kobiecości i piękna. Doskonale podkreśla walory kobiecego ciała. Uwielbiają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety, które dzięki jej powabowi czują się atrakcyjne i pożądane. Ten rodzaj bielizny doskonale sprawdza się zarówno w nowych, jak i dojrzałych związkach wszędzie wnosząc płomienny żar i eskalację emocji.
Nowa bielizna erotyczna, szczególnie w dojrzałym związku, sprawdza się doskonale jako element przyciągający uwagę partnera i cementujący wzajemne uczucia. Co więcej, potrafi ona na nowo wzniecić ogień pożądania w sytuacji, kiedy wydawałoby się, że wszelki żar dawnych namiętności dawno już wystygł w kilku, kilkunasto lub kilkudziesięcioletnim popiele. Dlatego też bielizna erotyczna może być sposobem na przywrócenie dawnych młodzieńczych relacji oraz ponowne cieszenie się odkrywaną na nowo wspólnotą.

Jaką bieliznę erotyczną lubią Polacy?

Zdecydowanie Polacy stają się coraz odważniejsi. Bielizna erotyczna gości już w coraz większej ilości domów, tym bardziej, że z powodzeniem można ją kupować nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w Internecie.

Bez wątpienia wielką uwagą cieszą się wszelkiego typu gorsety połączone z pasami do pończoch. Ten niezwykle kuszący element stroju potrafi do czerwoności podgrzać atmosferę w sypialni. Popularne są również przeźroczyste koszulki – także bardzo popularne tak zwane koszulki babydoll, biustonosze, komplety i intrygujące majtki czy stringi. Zainteresowaniem cieszy się także odmiana body zwana bodystocking. Wśród szerokiego wyboru z pewnością każda Pani znajdzie coś interesującego dla siebie – bo przecież bielizna erotyczna może pasować każdej kobiecie.

Różnorodność ma wzięcie

Koronkowe czy satynowe, a może ze skóry? Wybór należy do nas… W różnorodności tkwi smaczek życia zatem warto wykorzystywać w sypialni zarówno delikatną i niezwykle kobiecą koronkową bieliznę erotyczną, jak i prowokujące ekstrawaganckim krojem i podkreślające wyrafinowany temperament modele wykonane ze skóry czy lateksu. Także kolor gra znaczenie – bielizna erotyczna występuje niemal w pełnej gamie kolorystycznej, choć w tej dziedzinie prym wiodą barwy klasyczne- czerń i biel wraz z jej pochodnymi oraz soczysta czerwień. Wszystko po to, by móc stać się kobietą tajemniczą, uwodzicielską i kuszącą ekscytującym czarem wspólnie spędzonych chwil i uniesień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *