Ekologiczne mydła Scottish Fine Sopas

mydła naturalne

mydła naturalneBranża kosmetyczna może poszczycić się niezwykle bogatym asortymentem, który jest w stanie sprostać wszystkie, nawet najśmielsze oczekiwania. Nie brak produktów tanich, o dyskusyjnej jakości, jak i drogich, ekskluzywnych. Jako przykład mogą stanowić mydła Scottish Fine Sopas, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego i wymagającego klienta.

O Scottish Fine Soaps Company

Scottish Fine Soaps Company jest firmą rodzinną, która swoją działalność prowadzi niezmiennie od 1974 roku. Priorytetem dla właścicieli jest produkcja luksusowych kosmetyków do ciała oraz do kąpieli, które będą stanowiły rozkosz nie tylko dla ciała, ale również i dla duszy. Nie bez powodu preparaty, w tym mydła Scottish Fine Sopas znane są w ponad 30 krajach na całym świecie.

Dlaczego warto?

Mydła Scottish Fine Sopas zawierają wiele zalet. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • Obecność wyłącznie naturalnych i najwyższej jakości składników, m.in. mleka, miodu, kakao czy masła Shea.
  • Obecność wielu olejków pochodzenia roślinnego, takiego jak kokosowy czy palmowy, które zapewniają skórze odpowiedni poziom nawilżenia, ukojenia i pielęgnacji.
  • Wszystkie kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
  • Nie zawierają glikoli, parabenów, silikonu, PEG czy SLS, które jak wiadomo, nie należą do substancji pozytywnie oddziałujących na organizm człowieka.

Mydło Scottish Fine Sopas charakteryzuje się niezwykle przyjemnym zapachem, których tworzenie jest niejako sztuką i zarazem ciężką pracą. Właściciele marki dokładają wszelkich starań, aby aromatem sprostać wysokim oczekiwaniom swoich klientów. Oprócz olejków oraz ekologicznych składników, kosmetyki tej firmy charakteryzują się obecnością witamin, m.in. A i E. Połączenie wszystkich tych składników sprawia, że ciało nabiera jedwabistej miękkości i delikatności, a w dotyku jest gładkie jak aksamit. Te luksusowe kosmetyki dodatkowo zostały wzbogacone o rozdrobnione kawałki płatków owsianych. Dzięki temu mydła Scottish Fine Sopas dodatkowo poszczycić się mogą właściwościami peelingującymi. W efekcie omawiane kosmetyki nie tylko charakteryzuje wysoka wydajność, ale również odpowiedni poziom pienienia oraz nawilżenia. Z powodzeniem mogą posłużyć do codziennej pielęgnacji dla wszystkich członków rodziny, bez względu na rodzaj skóry.

Mydło Scottish Fine Sopas jest również niezwykle estetycznie wykonane, co też sprawia, że może być ciekawym pomysłem na luksusowy prezent dla najbliższych. Całość zawinięta jest w pergamin i zamknięta w atrakcyjnej, nadzwyczaj stylowej puszce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *