Kiedy sięgnąć po konfetti?

konfetti na koncercie

Niewielkie, drobno pocięte kawałki kolorowego papieru to podstawowa wersja konfetti, jakie każdy z nas może przygotować we własnym zakresie. W sprzedaży znajdziemy również gotowe do wystrzelenia konfetti w formie kwiatowych płatków, klasycznych skrawków kolorowego papieru lub skrawków papieru w metalizowanej, błyszczącej wersji. Wystrzałowe konfetti zamknięte jest w szczelnych tubach i jak sama nazwa wskazuje, po uruchomieniu specjalnego mechanizmu, wystrzeliwane w powietrze na wysokość kilku-kilkunastu metrów – w zależności od modelu i siły wiatru.

Oba rodzaje konfetti to znakomite uzupełnienie różnego rodzaju zabaw okolicznościowych, zwłaszcza sylwestra i ślubów. Po wystrzałowe konfetti, ze względu na jego niską cenę i dużą wartość dekoracyjną, coraz częściej sięga się również przy innych uroczystościach, wykorzystując je jako atrakcję w czasie przyjęć urodzinowych, zabaw dziecięcych czy imprez sportowych.

Konfetti na sylwestra

kolorowe konfetti sylwestroweŚwiętowanie nadejścia nowego roku to doskonała okazja do wystrzelenia kolorowego konfetti. Po wystrzałowe konfetti sięgają nie tylko organizatorzy różnego rodzaju bali i zabaw sylwestrowych, ale także prywatne osoby, które urządzają skromne przyjęcia w zaciszu własnego domu. Wystarczy kupić kilka tub wystrzałowego konfetti, by zapewnić prawdziwie wystrzałową zabawę sylwestrową zaproszonym do domu gościom. Fruwające w powietrzu konfetti tworzy wyjątkowy nastrój i choć później trzeba poświęcić nieco czasu na posprzątanie rozsypanych skrawków papieru, i tak warto z konfetti korzystać.

Konfetti na ślub

W przypadku ślubu wystrzałowe konfetti może stanowić atrakcyjną alternatywę dla ryżu, którym zgodnie z tradycją obsypuje się Młodą Parę wychodzącą z kościoła lub z budynku Urzędu Stanu Cywilnego. Wystrzałowego konfetti można użyć także do udekorowania weselnej sali, na przykład podczas zabaw oczepinowych lub jako element wieńczący pierwszy tanieć Młodej Pary.

Konfetti na urodziny

To ciekawy sposób na zwiększenie atrakcyjności urodzinowego przyjęcia zorganizowanego w domu lub na świeżym powietrzu. Wystrzelenie konfetti w powietrze, można powiązać ze zdmuchiwaniem świeczek zapalonych na torcie lub po prostu dać takie konfetti dzieciom do zabawy. Niekiedy tak proste dekoracje przynoszą dzieciom więcej frajdy, niż wyszukane dekoracje urodzinowe, na które trzeba wydać znacznie więcej pieniędzy.

Konfetti wystrzeliwuje się również podczas imprez sportowych, przy dekoracjach medalowych lub podczas opraw przygotowywanych przez zorganizowane grupy kibiców. W takim przypadku zamiast małych tub z konfetti, do jego rozpylania często używa się specjalnych wiatraków, dzięki którym konfetti dłużej unosi się w powietrzu.

Artykuł zainspirowany został konfetti dostępnym na stronie https://partybudziki.pl/pol_m_DEKORACJE-SALI_Wystrzalowe-konfetti-270.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *