Modne buty dla pań i panów na sezon Wiosna/Lato 2015

Damskie buty

Sezon Wiosna/ Lato 2015 w pełni. Jak co roku projektanci dostarczają nam wielu inspirujących porad i wskazówek, jak wyglądać modnie i zarazem wygodnie, lansując przy tym rozmaite trendy. Jakie zatem modne buty zdominują miejski look?

W pierwszej kolejności zastanowimy się nad obuwiem damskim. W tym przypadku absolutnym „must have” są boho-gladiatorki oraz rzymianki, które zrewolucjonizowały sezon Wiosna/Lato 2015. Duży udział w tym zakresie odgrywa ich praktyczny charakter. Są nie tylko wygodne, ale również świetnie komponujące się z wieloma stylizacjami. Ich uniwersalność w połączeniu z ponadczasowością sprawia, że są to modne buty na wiele różnych okazji. Zarówno świetnie prezentują się podczas zabieganego dnia w pracy (oczywiście, o ile zezwala nam na to ubiór służbowy), jak i wieczornego wyjścia do pubu w gronie przyjaciół.

Kolejną odsłoną najmodniejszych na sezon Wiosna/Lato 2015 obuwia są te w sportowym wydaniu. Tego typu rodzaj obuwia na stałe wpisał się do kanonu mody i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miał ulec zmianie. Wszystko przez ogrom zalet, którymi niewątpliwie się charakteryzują. Praktyczne zastosowanie w połączeniu z uniwersalnym designem sprawiło, że nieprzerwanie od kilku sezonów stanowią podstawę tworzenia casualowych stylizacji. Te jakże modne buty świetnie komponują się zarówno ze sportową odzieżą, jak również w towarzystwie tunik, spódniczek czy eleganckiej garderoby. Stanowią najlepszy przykład tego, że współczesna moda staje się czymś w rodzaju zabawy, gdzie dobór poszczególnych elementów stylizacji jest w wielu przypadkach ograniczany własną wyobraźnią.

Wymieniając najciekawsze propozycje dla pań w tegorocznym sezonie wakacyjnym, nie można nie wspomnieć o bardziej efektownych rodzajach obuwia. W tym przypadku ponadczasowe szpilki, czółenka czy sandałki będą stanowiły kolejną odsłonę modnych butów, których nie może zabraknąć w garderobie każdej kobiety. Są nie tylko szalenie seksowne i kobiece, ale również eleganckie, podkreślające nasz dobry smak. Warto zauważyć, że do takiego stopnia zdominowały współczesny rynek, że wręcz wyparły z obiegu tradycyjne modele obuwia ślubnego. Świetnie sprawdzają się w roli stylizacji biznesowej, jak i mniej formalnej, np. podczas wyjścia na randkę, do kina czy na uroczystość rodzinną.

Kwestię butów damskich mielibyśmy omówioną, jak zatem wygląda sprawa butów męskich. Czy w tym przypadku również możemy mówić o trendach i nowościach? Oczywiście, że tak! Na pierwszy plan wysuwają się mokasyny, inspirowane obuwiem indiańskim. Ich cechą charakterystyczną jest brak cholewek, obcasa oraz sznurowadeł. Do kręgu modnych butów męskich można również zaliczyć espadryle oraz żeglarki.

Bogatą i ciekawą ofertę butów można znaleźć tutaj: http://www.butyraj.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *