Oferta firmy Icebreaker idealna dla każdego

icebreaker

icebreakerFirma Icebreaker produkuje odzież, w której skład wchodzi tylko wełna merino. Produkty te tworzone są pod klientów, a klienci zachwalają sobie tylko takie produkty, które są w pełni wyprodukowane z wełny merino. Po te artykuły mogą sięgać zarówno osoby dorosłe, jak też dzieci, ponieważ są one zdrowe i przyjemne dla wszystkich. Na początku działalności firmy Icebreaker niezbyt wiele osób było przekonanych do tych wyrobów, jednak z czasem firma stawała się coraz bardziej powszechna, dzięki czemu większa ilość osób dowiadywała się o jej istnieniu. Siedzibą tej firmy jest Wellington w Nowej Zelandii, jednak oprócz tego mają oni swoje filie w Kanadzie, Australii, Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii oraz Czechach. Obecnie odzież marki Icebreaker dostępna jest w ponad 3000 sklepów w 43 krajach.

Odzież i inne artykuły oferowane przez firmę Icebreaker są pełni naturalne, ponieważ dla właścicieli tej firmy niezwykle ważne jest to, aby model biznesowy łączył ekologię z ekonomią.

Obecnie ta firma coraz bardziej poszerza swoją działalność, dzięki czemu ludzie mają dostęp do różnorodnych artykułów. Wełna, z której wykonywane są wszystkie artykuły posiada cudowne właściwości, ponieważ reguluje temperaturę ciała, jest przewiewna, pochłania wilgoć i skóra w niej cały czas oddycha. Bardzo dużo osób korzysta na przykład z bielizny wykonanej z tego materiału, ponieważ jest ona bardzo elastyczna, ognioodporna i odporna na zabrudzenia, zamoczenia. Duża jej zaletą jest też to, że jest ona odporna na brzydkie zapachy, dzięki czemu od jej użytkownika nie jest wyczuwalny zbyt brzydki zapach. Odzież i bielizna z wełny merynosów jest bardzo delikatna, dzięki czemu chętnie noszą ją nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci. Idealnie nadaje się nawet dla alergików oraz osób, które mają wrażliwą cerę, ponieważ nie wywołuje żadnych podrażnień. Można ją nosić nawet przez cały dzień, a z pewnością nie będzie się odczuwało dyskomfortu. Włókna wełny owiec z gatunku merynos stworzone są w taki sposób, że tworzą środowisko, które jest wrogie bakteriom. Oprócz tego ulegają one samooczyszczaniu, co oznacza bardzo niski stopień przyswaja brzydkich zapachów.

Firma Icebreaker posiada w swojej ofercie produkty, które tworzone są w różnorodnych wersjach po to, aby sprawdzały się zarówno w upalne, jaki też w chłodniejsze dni. Dzięki temu niektóre produkty można nosić zarówno latem, jak też zimą. Odzież ta zapewnia świetną oddychalność w upalne dni, a także niezwykle zadowalającą izolację termiczną wtedy, gdy jest chłodno, a nawet i mroźno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *