Jak się nie ubierać, kiedy jesteś osobą puszystą?

moda dla puszystych

Osoby z ponadprogramową nadwagą po prostu muszą uważać na zakładane ubrania. W tej materii pojawia się sporo krytycznych błędów, pogłębiających niepotrzebnie zły wygląd. Osoba puszysta nie ma lekkiego życia w modnej rzeczywistości. W artykule dowiesz się z czego koniecznie zrezygnować, aby uzyskać normalny wizerunek w społeczeństwie.

Wyrzuć niedopasowane ubrania

Absolutnie niedozwolone jest noszenie ubrań, albo zbyt dużych, albo zbyt wąskich. Zadbaj o profesjonalne dopasowanie stroju do sylwetki. Lekka elastyczność jest oczywiście wskazana, ale bez przesady. Odzież ma delikatnie przylegać do ciała, nie wzbudzać dyskomfortu. Człowiek puszysty ze świetnie wymierzonymi ciuchami potrafi wzbudzić zazdrość szczupłych jednostek. To fakt.

Unikaj linii poziomych

Kolejna sprawa to obowiązkowa eliminacja pasków poziomych z garderoby, niezależnie od płci. Poziome pasy rozłożone na swetrach, koszulach, t-shirtach dodają kilogramów, nawet osobie na granicy otyłości. Poza tym w takim stroju strasznie rzucasz się w oczy.

Pokochaj ciemność

Przejdź z kolorów jasnych do ciemniejszych, ponieważ taka praktyka stonuje twój styl. Osoba puszysta nie powinna po prostu za bardzo wyróżniać się z tłumu, szczególnie kolorystyką. Lepiej wyróżniać się wartościowymi dodatkami, tj. torebki, zegarki, biżuteria niż kolorowymi koszulkami mocno wpływającymi na odkrycie zbędnych kilogramów.

Jakie wycięcia?

Zrezygnuj z koszul, swetrów, koszulek, w których masz do czynienia z okrągłymi wykończeniami. Kieruje się w stronę wszelkiego rodzaju wycięć. Dzięki temu nabierzesz wizualnie kilku centymetrów. Ogólnie rzecz biorąc moda dla puszystych zakłada wydłużanie sylwetki, a dzięki temu rozkładasz kilogramy.

Właściwie ukrywaj, ale nigdy nie odsłaniaj

Osoby puszyste nie powinny się też za bardzo odsłaniać, jeżeli chodzi o fałdowanie ciała. A zatem zbyt głębokie dekolty, bezrękawniki u mężczyzn to rzeczy, które warto zachować na zupełne inne, bardziej prywatne okazje, ale nie do miejsc publicznych. Dobra strategia wiąże się z zakupem bielizny wyszczuplającej, która pozwoli ukrywać niedoskonałości przez cały dzień.

Specjalistyczne sklepy

Zrezygnuj też ze zwykłych sklepów odzieżowych. Moda dla puszystych posiada specjalistycznie wydzielone działalności, w których znajdziesz większą prywatność, empatyczne podejście do klienta, mnóstwo fasonów niespotykanych w zwykłych sieciówkach. Osobom puszystym nie zaleca się udziwnień w garderobie. Klasyka to najważniejsze i najlepsze podejście do optymalnego zbicia kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *