Wygodne obuwie

timberki

timberkiWiele kobiet ceni sobie niesamowicie wygodę w noszeniu obuwia. Powstają zatem coraz to nowsze buty, które przechodzą z czasem do kanonu mody. Pojawia się również wiele ciekawych propozycji, które są jedynie na jakiś czas popularne, po czym znikają kompletnie z rynku. Zdecydowanie takim obuwiem na pewno nie są timberki. To buty, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. To twarde buty, które posiadają solidną cholewę, oraz podwyższony styl. O dziwo jednak mowa o obuwiu kobiecym. Pomimo takich parametrów timberki nadal są obuwie nader kobiecym, które idealnie pasuje do wielu osób posiadających taki właśnie styl.

Timberki są obuwiem niezwykle solidnym. W przeciwieństwie do wielu innych propozycji dla kobiet ten rodzaj obuwia doskonale sprawdzi się również w terenie, a nie jedynie w miejskiej dżungli. To buty nieco przypominające trekkingowe, ale jednak nie są nimi absolutnie. To również buty, które doskonale sprawdzają się w okresie chłodnej jesieni i mroźnej zimy. Właśnie z tych kolekcji pochodzą timberki. Kobiety chętnie wybierają taki rodzaj obuwia przede wszystkim ze względu na niesamowicie duży poziom wysoki, który oferują takie buty. Nie da się jednak ukryć, że producenci tego rodzaju butów również mocno popracowali nad tym, by buty przypominające męskie pozostały jednak utrzymane w stylu jak najbardziej to możliwe kobiecym. Dlatego znajdziemy zarówno timberki z eleganckimi dodatkami, jak również na przykład obuwie w kolorze różowym. Nie będzie w takim wypadku wątpliwości, że mamy do czynienia z butem całkowicie kobiecym. Oczywiście taki rodzaj obuwia nie jest tak piękny i nie podkreśla tak dobrze nóg jak chociażby szpilki, ale chodzenie w nich to czysta przyjemność. Zazwyczaj posiadają one podwyższoną podeszwę, której rozmiar sięga nawet 3 centymetrów. To gwarantuje nam doskonałą izolację termiczną i mechaniczną od podłoża, przez co buty doskonale sprawdzają się w mroźne dni. Dzięki temu to but idealny na zimniejsze pory roku.

Timberki to buty, które od wielu lat robią zawrotną karierę i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić. To rzec można najbardziej męskie z damskich butów, przypominające raczej obuwie z kolekcji męskich. Nic jednak bardziej mylnego. To obuwie kobiece, które dopasowane jest doskonale do specyfiki kobiecej stopy i daje maksymalnie duży komfort noszenia. To właśnie na komfort stawiają producenci tego rodzaju obuwia przede wszystkim, jak również komfortem kierują się kobiety chętnie wybierające dla siebie ten rodzaj butów na okres jesieni i zimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *