Obrazy drukowane na płótnie – urok za przystępną cenę

obraz na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie obecnie stają się coraz bardziej popularne, ponieważ duża liczba osób decyduje się na usytuowanie ich w swoim wnętrzu. Mają one wartość sentymentalną, a także praktyczną, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent na przykład dla szefa, dla nastoletniego syna, kochanej mamy czy tez dawno nie widzianej siostry. Obrazy drukowane na płótnie można potraktować jako prezent niezwykle indywidualny i od serca, ponieważ nie dość, że można sobie wybrać rodzaj zdjęcia oraz jego wygląd to jeszcze na dole zdjęcia można na przykład zamieścić specjalną dedykacje. Takie obrazy idealnie wkomponowują się do różnorodnych wnętrz. Można je usytuować w pokoju gościnnym, w przedpokoju, w sypialni, w biurze czy też w salonie fryzjerskim.

Na takim płótnie można usytuować na przykład kwiaty, akty, abstrakcje, obrazy retro i vintage, pejzaże, reprodukcje obrazów znanych malarzy czy też inne równie ciekawe widoki. Obrazy drukowane na płótnie cieszą się wielką popularnością niemalże na całym świecie, ponieważ stanowią one doskonałą dekoracje każdego wnętrza. Idealnie wkomponowują się zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak też nowoczesnych. Taki obraz z pewnością spodoba się nie tylko starszym osobom, ale też młodym ludziom, którzy chcą urozmaicić swoje wnętrze. Takie obrazy zazwyczaj drukuje się na płótnie, które wykonane jest z poliestru, ponieważ ten materiał jest w pełni odporny na rozciąganie, dzięki czemu obrazy nie tracą naciągu nawet po upływie kilku lat. Płotno najczęściej naciąga się na standardowe krosna o grubości około dwóch centymetrów. Obrazy drukowane na płótnie charakteryzują się tym, że unika się na nich drastycznego kadrowania zdjęcia, ponieważ boki są zadrukowywane kontynuacją danego widoku. Dzięki takim rozwiązaniom unika się konieczności oprawy tego obrazu w specjalną ramę. Osoby, które kupują takie obrazy w specjalnych sklepach z tego typu akcesoriami zazwyczaj otrzymują również specjalne zawieszki wraz ze śrubkami, dzięki czemu obraz można sobie szybko powiesić na ścianie. Ogółem te obrazy mają zazwyczaj niższą wagę w porównaniu do standardowych obrazów, dlatego można mieć stuprocentową pewność, że one nigdy nie spadną, a dzięki temu, że są tak lekkie to można też je łatwo i szybko przetransportować.

Takie obrazy drukowane na płótnie są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak też bardzo dużych wnętrz, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń, co do jego rozmiaru. Można zaopatrzyć się w obraz o wymiarach minimalnych, jak też bardzo dużych, do tego stopnia, że ten obraz zajmie niemalże całą ścianę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *