Unikalna receptura karm marki Acana Pacifica

karma acana

Karma Acana zdążyła zaskarbić sobie sympatię wielu zadowolonych posiadaczy psów. Jednym z najbardziej cenionych produktów tej firmy jest sucha karma premium Pacifica, dedykowana dorosłym osobnikom, która składa się aż z 60 procent mięsa, które jest jedynym źródłem białka oraz 40 procent warzyw i owoców, w połączeniu z cennymi dla zdrowia kwasami tłuszczowymi Omega-3 bez zbóż.

Karma Acana Pacifica została stworzona z myślą o wysokich wymaganiach dorosłych psów. Jej cechą szczególną, oprócz oczywiście różnorodności składników, jest wysoka jakość użytych dokarma acana produkcji produktów. W ten sposób karma nie tylko pozytywnie oddziałuje na zdrowie psiaka, ale również optymalnie się przyswaja, zapewniając mu kondycję na najwyższym poziomie.

Z uwagi na wysoką zawartość białek zwierzęcego pochodzenia, karma zapewnia wszystkie potrzeby żywieniowe psów, dla których podstawowym składnikiem jest białko. Jako, że stanowi rodzaj monoproteinowej diety, jedynym źródłem białek jest ryba, stąd też w składzie znajdziemy oprócz śledzia i flądry, również łososia kanadyjskiego, pochodzącego ze świeżej dostawy. Wszystko to sprawia, że sucha karma zasmakuje nawet najbardziej wybrednym i wrażliwym na jedzenie psom. Aby nasi czworonożni przyjaciele prawidłowo funkcjonowali, potrzebują również niewielkiej ilości składników roślinnych. Karma Acana doskonale zdaje sobie sprawę z tych potrzeb, dlatego w ich składzie znajdziemy również warzywa i owoce, np. dynię, jabłka czy ziemniaki, zapewniające zdrowie i odporność.

W wielu ogólnie dostępnych pokarmach zwierzęcych możemy spotkać się z bardzo dużą ilością ciężkostrawnych węglowodanów. Producenci karm Acana Pacifica doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę, dlatego komponując jej recepturę do minimum zredukowali ich poziom, eliminując także zboża, które są przyczyną alergii. Śladowa zawartość węglowodanów w połączeniu z dużą ilością białka gwarantuje utrzymanie poziomu cukru we krwi na właściwym poziomie, z kolei obecność kwasów tłuszczowych Omega-3 DHA i EPA są gwarantem zachowania pięknej, zdrowo wyglądającej sierści.

A zatem podsumowując, karmy Acana Pacifica stanowią idealną propozycję dla dorosłych psów, wykazujących się wrażliwością na zjadane pokarmy. Jej receptura wykazuje się bogactwem białka oraz mięsa, aby zapewnić zdrowie i dobre samopoczucie naszym czworonogom, jednocześnie mając na uwadze ich układ trawienny oraz przemianę materii. Aby usprawnić zwierzęcy metabolizm, producent zastosował rośliny i zioła o działaniu wzmacniającym, takie jak: korzenie roślinne czy kwiaty, których zadaniem jest wspomaganie przemiany materii i jednocześnie zagwarantowanie naturalnych procesów oczyszczania organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *