Warka radler – doskonałe orzeźwienie

Warka Radler

Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy jaką można zrobić w upalny dzień jest usiąść wygodnie w cieniu, otworzyć butelkę lub puszkę zimnego napoju, wziąć kilka łyków i rozkoszować się orzeźwieniem, które za  sobą ta czynność niesie. Dla wielu z nas najlepszym orzeźwieniem będzie zimne piwo. Połączenie tego trunku i lejącego się z nieba żaru jest głęboko zakorzenione tej części umysłu, która odpowiada za przyjemności. Podczas, gdy mocne piwo będzie dobrym rozwiązaniem dla panów, płeć piękną, choć nie tylko, może zaciekawić lżejsza wersja trunku, a mianowicie Warka Radler.

Lekkie piwo smakowe

Warka Radler to lekkie piwo dostępne w kliku smakach, które z pewnością łagodnie orzeźwią umysł i ciało. Możliwy wybór to wersja cytrynowa, jabłkowa i czarna porzeczka z limonką.

Wersja cytrynowa to połączenie piwa i lemoniady. Świetnie sprawdza się w upalne dni podczas plenerowych spotkań w gronie przyjaciół, czy znajomych.

Radler o smaku czarnej porzeczki z limonką to połączenie jasnego piwa i soku z tych owoców. Porzeczka i limonka nadają trunkowi lekko kwaskowaty smak, co dobrze komponuje się z goryczką piwa i słodkim posmakiem owoców.

Jabłkowa wersja trunku łączy w sobie jabłkową lemoniadę i piwo, dzięki czemu stanowi bardzo dobry napój dla osób, które lubią smak jabłek.

Na rynek wprowadzono również bezalkoholową wersję Radlera. Jest to połączenie cytrusowej lemoniady i bezalkoholowego piwa z browaru producenta. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla kierowców, którzy również dzięki temu mogą skosztować pysznego zimnego napoju bez konieczności pozostawiania kluczyków na półce. Wersja 0% dostępna jest tylko w cytrynowym smaku.

Wszystkie wyżej opisane wersje trunku są z natury mętne ze względu na dodatek naturalnych soków, bez dodatku konserwantów, jak również sztucznych barwników. Piwo to powinno się podawać zimne, najlepiej zmrożone, dzięki czemu efekt orzeźwienia będzie jeszcze większy.

Jest to doskonała opcja w przypadku, gdy wybieramy się na plażę, lub nad jezioro. Wystarczy porządnie schłodzić kilka puszek trunku, wsadzić do lodówki turystycznej i w drogę. Po dotarciu na miejsce wyciągamy wciąż dobrze schłodzone Radlery i rozkoszujemy się ich smakiem w upalny dzień. Nie zapominajmy o wersji bezalkoholowej dla kierowcy, w końcu on też zasłużył na porządną porcję orzeźwienia. Warka Radler to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią smak piwa i jednocześnie cenią sobie długie rozkoszowanie się jego smakiem. Połączenie z sokiem owocowym zmniejsza zawartość alkoholu w napoju, dzięki czemu można spożyć więcej trunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *