Modna pościel na lato

Każda pora roku wymaga innego stylu w sypialni. Tak sadzi co 5 kobieta, według badan przeprowadzonych przez miesięcznik Twoje Imperium. To samo tyczy się wystroju pokoju gościnnego czy tez kuchni. Na święta bożonarodzeniowe idealnie pasują wzory w renifery, choinki czy święte Mikołaje. A jakie wzory pościeli 140×200 są modne latem?

Lato to czas wakacyjnych wypraw, które dokładnie odzwierciedla las, woda, zapach rosy o poranku. Wzory letnich pościeli są bardzo różne. Jedni preferują klasyczna biel, drudzy zaś pościel z motywem trawy, drzew czy siana. Pościel 140×200 można spotkać w wielu wariantach kolorów. Najczęściej jednak latem wybiera się kolory lekkie, takie jak: żółć, jasna zieleń, błękit, bez czy tez biszkopt . Kobiety najczęściej wybierają kolor jasny, ze względu na to, ze dobrze eksponuje się z jasno pomalowanym pokojem. Sa tez osoby, które nie znoszą jasnych pościeli, i w ich sypialniach gości tylko i wyłącznie kolor czarny, czerwony czy tez brązowy. Modne ostatnimi czasy stały się pościele w motywy z bajek. Szczególnie te małe pościele 140×200 idealnie nadają się na pościel z motywem bajecznym. Lato 2015 to przede wszystkim wzory w Minionki. Bajka ta osiągnęła wielki sukces na całym Świecie. Produkowane sa niezliczone ilości gadżetów z motywem Minionkow. Dzieci oszalały na ich punkcie.

Ważnym aspektem jest również jakość wykonania takie pościeli. Najczęściej sa produkowane pościele z bawełny oraz satyny. Dużo jednak ludzi nie lubi pościeli satynowy, ponieważ sa mało oddychające. Pościele bawełniane to standard, szczególnie latem powinniśmy ich używać. Sa bardzo przewiewne, dzięki czemu nie pocimy się w nocy. Dodatkowo pościele bawełniane dobrze się pierze. Można je prac nawet w 80 stopniach i nic się wtedy z nimi nie dzieje. Bardzo często zdarza się, ze pościele z Chin mogą nie być wykonane ze 100% bawełny, mimo iż tak jest napisane na opakowaniu. Standardy krajów Wschodnich sa zupełnie inne niż nasze w Europie i dlatego trzeba zwrócić uwagę na kraj pochodzenia.

Warto zwrócić uwagę także na sposób zapinania pościeli. Pościele większe lepiej kupić na zamek, ze względu na to, ze przy zapinaniu na guziki, kołdra może nam niefortunnie podczas snu wysunąć się z pościeli. Male pościele 140×200 warto już kupować na guziki. Szybko się zdejmują, w szczególności ważne jest to gdy mamy małe dzieci i wtedy o wiele częściej zdejmujemy pościel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *