Dainese – czołowy producent odzieży dla motocyklistów

dainese

daineseJedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zajmujących się dostarczaniem ubioru zarówno dla motocyklistów z MotoGP, jak i dla zwykłych kierowców jednośladów. Tak, mamy tutaj na myśli włoskiego producenta odzieży motocyklowej, czyli marce Dainese. Powstała w roku 1972, założona przez Lino Dainese. Od tamtej pory prężnie rozwijająca się pod każdym kątem. Ubrania motocyklowe tej marki to głównie skórzane sportowe kombinezony. Najnowsza technologia, najwyższa jakość produkcji, najlepsze materiały i wytrzymałość sprawiają, że po ubiór marki Dainese sięgają takie gwiazdy motocyklowych wyścigów, jak Stefan Bradl, Valentino Rossi, Jorge Lorenzo czy Dani Pedrosa. Oczywiście to nie jedyni eksperci od jednośladów, którzy korzystają z produktów tej marki – na torach całego świata motocyklistów ubranych w kombinezony i buty marki Dainese możemy spotkać całe krocie.

Co jednak jest ważne, marka nie nastawia się tylko na ubiór sportowy. W oficjalnej ofercie Dainese na kolejne lata zauważamy trend, który kieruje się w stronę ubrań turystycznych. Prócz skórzanych kombinezonów sportowych, marka oferuje także buty i kurtki do podróży turystycznych. Dainese to także rękawice, nowoczesne buty i dodatki typu plecaki motocyklowe. Wspólną cechą łącząca wszystkie produkty włoskiego producenta jest jakość, która idzie w parze z bezpieczeństwem. To jest bowiem najważniejsze dla motocyklistów, którzy muszą liczyć się z ewentualnymi kraksami i ślizgami na torze czy podczas jazdy miejskiej. Pod tym względem ubrania Dainese – www.lagunaseca.pl – są niedoścignione. Oczywiście produkty tej marki nie są najtańsze, jednak mimo wyższej ceny, sprzedają się bardzo dobrze. Ubiór Dainese możemy kupić u oryginalnego producenta lub skorzystać z oferty polskich sklepów motocyklowych, które współpracują z włoskim producentem. Tutaj jednak przestrzegamy – nowe dostawy, które zwykle przybywają do sklepów na przełomie stycznia i lutego są szybko wyprzedawane. Dlaczego? Ponieważ motocykliści właśnie zimą kupują nowy ubiór i szukają ulepszeń. Przerwę między sezonami można wykorzystać bardzo produktywnie i to właśnie robi większość kierowców jednośladów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubioru marki Dainese – mnóstwo modeli kombinezonów, butów, kurtek, spodni i rękawic czeka na każdego motocyklistę i motocyklistkę – liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, a to zapewniają stroje od włoskiego producenta. Jeżeli cenimy swoje zdrowie, na pewno to zrozumiemy. Motocyklisto nie czekaj, zakup swój komplet od Dainese już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *