Jakie etui do Galaxy S8?

etui na telefon samsung galaxy s8

Etui to najprostszy sposób na zabezpieczenie telefonu przed jego przypadkowym uszkodzeniem. W sprzedaży znajdziemy niezliczoną liczbę pokrowców, kabur i klasycznych etui sylikonowych pasujących do wielu marek i modeli smartfonów, jakie są aktualnie dostępne w sprzedaży. Nawet najnowsze modele smartfonów mają dedykowane dla siebie etui. Przykładem mogą być oryginalne etui Galaxy S8, stworzone przez firmę Samsung. W odróżnieniu od klasycznych etui do telefonów, tego typu pokrowce wyposażone są w unikalne funkcjonalności, które poprawiają wygodę korzystania z najnowszej linii smartfonów tej koreańskiej marki. Jakie to funkcjonalności? Które etui Galaxy S8 warto wybrać, gdy z telefonu korzystasz prywatnie, a które z nich będzie najlepsze, jeśli smartfon służy Ci do celów biznesowych?

Etui do zastosowań prywatnych

etui samsung galaxy s8W zastosowaniach prywatnych liczy się przede wszystkim jak najlepsze zabezpieczenie telefonu przed jego przypadkowym uszkodzeniem, przed porysowaniem obudowy czy wyświetlacza. Dlatego do zastosowań prywatnych polecanym zabezpieczeniem są klasyczne etui sylikonowe. Wykonane z sylikonu etui Galaxy S8 zabezpiecza obudowę telefonu przed porysowaniem, chroni ją również przed nieestetycznymi odciskami i tłustymi plamami pozostawianymi przez palce. Sylikonowe etui to również gwarancja jego idealnego dopasowania do telefonu i zminimalizowanie ryzyka przypadkowego wypadnięcia smartfona z obudowy. Oryginalne etui sylikonowe Samsung od wewnątrz wykończone jest mikrofibrą minimalizującą wstrząsy, dzięki czemu telefon w większym stopniu chroniony jest przed upadkami z niewielkiej wysokości, przed wibracjami i wstrząsami. Alternatywą dla etui z sylikonu może być eleganckie etui Alcantara, wykonane z miękkiej, odpornej na zaplamienia tkaniny o wyjątkowo efektownej i przyjemnej w dotyku fakturze.

Etui do zastosowań biznesowych

W tym przypadku prócz funkcji ochronnej, równie ważna jest funkcja dekoracyjna. Smartfon musi mieć odpowiednią prezencję, zatem w miejsce klasycznej obudowy sylikonowej lub materiałowej wybieramy etui bardziej reprezentacyjne, na przykład etui Galaxy S8 typu Clear Cover. Takie etui wykonane jest z półprzezroczystego materiału, co pozwala eksponować markę i charakterystyczny kształt obudowy telefonu. Ciekawym rozwiązaniem dla zastosowań biznesowych może być również designerskie etui z diodami LED. Na powierzchni etui wyświetla się godzina. Bez otwierania pokrowca można również sterować podstawowymi funkcjami telefonu tj. wyłączenie alarmu czy odrzucenie połączenia przychodzącego. Wystarczy przeciągnąć palcem po powierzchni pokrowca.

Artykuł powstał we współpracy z https://xgsm.pl/pol_m_SAMSUNG_Galaxy-S8-12914.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *