Proszek zasadowy sposobem na odpowiednią pracę organizmu

proszek zaasdowy

Niewłaściwy tryb życia, ciągłe zmęczenie oraz praca źle wpływają na kondycję naszego organizmu. Złe nawyki żywieniowe także nie dostarczają człowiekowi potrzebnych i niezbędnych właściwości. Niestety, czasem bardzo trudno jest zmienić sposoby żywieniowe, a regularne posiłki wydają się być niemożliwe. Dlatego bardzo często wykorzystywane są dodatkowe środki, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie. Do takich produktów z całą pewnością zaliczyć można proszek zasadowy. Złe odżywianie się w efekcie prowadzi do zakwaszenia organizmu, co może w konsekwencji może powodować różne dolegliwości. Wykorzystanie proszku zasadowego przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Minerały oraz selen i oligofruktoza, które wchodzą w skład tego proszku są bardzo cenne i pobudzają układ pokarmowy do działania, stymulują rozwój bifidobakterii, a także korzystnie wpływają na florę jelitowa.

Jak działa proszek zasadowy

proszek zaasdowyJest to produkt, który został specjalnie stworzony do tego, by regulować równowagę kwasowo-zasadową i nie doprowadzić organizmu do zakwaszenia. Substancje, które znajdują się w jego składzie są bardzo dokładnie dobierane, mają one właściwości alkalizujące, które przywracają oraz utrzymują kwasowość organizmu w normie. Niezwykle istotne jest także to, że proszek zasadowy został wzbogacony o substancję oczyszczającą przewód pokarmowy. Selen, który również znajduje się w tym proszku także jest bardzo cenny, ponieważ jego niedobór stwierdzony jest aż u osiemdziesięciu procent populacji. Proszek reguluje nadmiar szkodliwych kwasów w organizmie. Ponadto, poprawia perystaltykę jelit, wspomaga odchudzanie, dodaje ogólnych sił witalnych, a także oczyszcza organizm z toksyn i łagodzi zgagę. Nie stwierdzono do tej pory żadnych skutków ubocznych po stosowaniu proszku zasadowego. Proszek ten mogą także przyjmować kobiety w ciąży, szczególnie w ostatnich trzech miesiącach, kiedy mogą występować częste problemy ze zgagą.

Coś dla sportowców

Osoby, które trenują i często narażają swój organizm na skrajny wysiłek fizycznych, bardziej niż inni muszą zapewnić sobie odpowiednią dawkę witamin i substancji wspomagających. Proszek zasadowy z zawartością inuliny może zwiększać wydolność organizmu, zapobiega także przetrenowaniu, redukuje poziom kwasu mlekowego oraz przyspiesza regeneracje organizmu. Podczas dużego wysiłku organizm zużywa wiele energii oraz witamin, dlatego tez tak ważne jest to, by sportowcy przyjmowali takie środki jak proszek zasadowy, które mogą wspomóc ich w uprawianiu różnych dyscyplin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *